اینترنت وایرلس

Wireless به تکنولوژى ارتباطى اطلاق مى شود که در آن از امواج راديويى به جاى سيم و کابل، براى انتقال سيگنال بين دو دستگاه استفاده مى شود. از این تکنولوژی برای انتقال اینترنت به کاربران استفاده می شد که در این فناوری، کاربر بدون نیاز به خط تلفن می­ تواند با نصب تجهیزات رادیویی در پشت بام یا بالکن ساختمان خود، از پهنای باند فرکانسی در بستر وایرلس، برای ارسال و دریافت داده­ ها استفاده می نماید و با برقراری ارتباط با پاپ­ سایت­ های موجود شرکت ترکانت در سطح شهر و حومه از اینترنت پرسرعت استفاده نماید. 

تکنولوژى Wireless به سرعت در حال پيشرفت است و نقش کليدى را در زندگى ما در سرتاسر دنيا ايفا مى کند. با توجه به محدودیت های ارائه سرویس های مبتنی بر بستر مخابراتی، شرکت ترکانت اقدامات لازم جهت ارائه خدمات پهنای باند اختصاصی و اشتراکی را بر بستر وایرلس نموده است، که می تواند پهنای باندی با کیفیت بالاتر و سرعت بیشتر نسبت به آنچه بر بستر خط تلفن تامین می شود، در اختیار مشترک قرار دهد.

مشترکین حقوقی و حقیقی دارای شرایط زیر، می­ توانند از سرویس جدید اینترنت بی سیم اشتراکی  ترکانت استفاده کنند:

✓مشترکینی که هزینه ­های سایر اینترنت­ های بی­ سیم برایشان با صرفه نیست.

✓مشترکینی که دارای کیفیت پایین خط تلفن به علت فاصله زیاد با مرکز مخابراتی منطقه خود می باشند.

✓مشترکینی که خطوط تلفن آن­ها فیبر، PCM  و یا فاقد امکانات فنی جهت راه­ اندازی سرویس ADSL است.

✓مشترکینی که سرعت آپلود برابر با سرعت دانلود برایشان مهم است.

✓مشترکینی که در مراکز مخابراتی آنها ظرفیت سرویس­ دهی اینترنت پر­سرعت وجود ندارد.

سرعت دانلود وآپلود

یکی از اصل های اساسی در اینترنت وایرلس، متقارن بودن و برابری سرعت دانلود و آپلود می باشد، که باعث بهبود کیفیت در استفاده از اینترنت می باشد.

پشتیبانی 24 ساعته

تیم پشتیبانی ترکانت مفتخر است به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، پشتیبان سرویس وایرلس شما باشد و جهت هرگونه راهنمایی و پرسش در زمینه فروش اینترنت وایرلس می توانید با کارشناسان ما در ترکانت با شماره 31808 تماس حاصل فرمایید .

پهنای باند اختصاصی

ارائه پهنای باند اینترنت پرسرعت بر روی بستر وایرلس جهت مصارف سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی و... ، به هر میزان و با کیفیت تضمین شده است.

بدون نیاز به مخابرات

در سرویس های اینترنتی ترکانت، هیچ وابستگی به مخابرات وجود ندارد و به صورت مستقیم شما سرویس اینترنت خود را از سرویس دهنده ( ترکانت ) با کیفیتی به مراتب بالاتر از دیگر سرویس های اینترنت پرسرعت دریافت می نمایید.

عدم نیاز به خط تلفن

محدودیت هایی هم چون فیبر نوری بودن و pcm بودن خطوط تلفن و... که امکان رانژه شدن ندارند، مشترک را با چالش هایی روبرو می سازد که این مشکلات در اینترنت وایرلس ترکانت وجود ندارند.

راه اندازی 48 ساعته

با توجه به اینکه کیفیت کار از سرلوحه های اساسی شرکت ترکانت می باشد، یکی دیگر از موارد حائز اهمیت زمان نصب وراه اندازی می باشد که مجموعه ترکانت برآن است که تمام سعی خود را به کار گیرد تا حتی در کمتر از 48 ساعت از زمان درخواست سرویس وایرلس، نصب وراه اندازی صورت پذیرد.

مراحل فروش و نصب

.main-timeline:after{ content: ''; display: block; clear: both; } .main-timeline .timeline{ margin: 0 -15px; } .main-timeline .timeline-content{ color: #00888d; text-align: center; display: block; } .main-timeline .timeline-year{ font-size: 20px; font-weight: 100; padding: 0 0 15px; margin: 0 0 60px; border-bottom: 2px solid #555; position: relative; z-index: 1; } .main-timeline .timeline-year:before, .main-timeline .timeline-year:after{ content: ''; background: radial-gradient(#fff,#00888d,#00888d); height: 20px; width: 20px; border-radius: 30%; transform: translateX(-50%); position: absolute; left: 50%; bottom: -10px; } .main-timeline .timeline-year:after{ background: #555; height: 55px; width: 3px; border-radius: 0; bottom: -55px; z-index: -1; } .main-timeline .inner-content{ background-color: #f3f6f6; height:170px; padding: 20px 10px 10px; margin: 10px; box-shadow: 0 0 5px #444; border-radius:5px; position: relative; } .main-timeline .inner-content:before, .main-timeline .inner-content:after{ content: ''; background: rgba(0,0,0,0.2); height: 40px; width: 15px; transform: translateX(-50%); position: absolute; left: 50%; top: -25px; } .main-timeline .inner-content:after{ background-color: #555; height: 15px; width: 15px; border-radius: 50%; top: -20px; } .main-timeline .timeline:hover { transform: rotateY(360deg); } .main-timeline .title{ font-size: 20px; font-weight: 100; margin: 0 0 15px 0; } .main-timeline .description{ color: #333; font-size: 12px; } @media screen and (max-width:767px){ .main-timeline .timeline{ margin: 0 0 15px; } } *{-webkit-box-sizing:border-box;-moz-box-sizing:border-box;box-sizing:border-box} *:before,*:after{-webkit-box-sizing:border-box;-moz-box-sizing:border-box;box-sizing:border-box} .row{margin-left:-15px;margin-right:-15px} .col-md-2,.col-sm-4, .col-md-12{position:relative;min-height:1px;padding-left:15px;padding-right:15px} @media (min-width:768px){ .col-sm-4{float:right} .col-sm-4{width:33.33333333%} }@media (min-width:992px){ .col-md-2, {float:right} .col-md-2{width:20%} }
1

ثبت نام

تماس مستقیم با واحد فروش شرکت 31808-044
و یا ثبت در خواست مشترک در www.torkanet.com

2

امکان سنجی محل

ارسال لوکیشن وموقعیت مربوطه توسط مشتری ویا حضور تکنسین های شرکت ترکانت جهت امکان سنجی دقیق محل

3

انتخاب سرویس

انتخاب سرویس بر حسب ویژگی ها و شرایط تعیین شده توسط خود مشتری بدون هیچ محدودیتی

4

نصب و راه اندازی

حضور کارشناسان فنی وپشتیبانی ترکانت جهت نصب و تحویل سرویس اینترنت بی سیم اشتراکی

5

فعال شدن سرویس اینترنت

به خانواده ترکانت خوش آمدید

1
ثبت نام

تماس مستقیم با واحد فروش شرکت ۳۱۸۰۸-۰۴۴
و یا ثبت در خواست مشترک در www.torkanet.com

2
امکان سنجی محل

ارسال لوکیشن وموقعیت مربوطه توسط مشتری ویا حضور تکنسین های شرکت ترکانت جهت امکان سنجی دقیق محل

3
انتخاب سرویس

انتخاب سرویس بر حسب ویژگی ها و شرایط تعیین شده توسط خود مشتری بدون هیچ محدودیتی

4
نصب و راه اندازی

حضور کارشناسان فنی وپشتیبانی ترکانت جهت نصب و تحویل سرویس اینترنت بی سیم اشتراکی

5
فعال شدن سرویس اینترنت

به خانواده ترکانت خوش آمدید