تلفن تحت شبکه

VOIP (انتقال صوت بر پایه پروتکل IP) که با نام IP تلفنی نیز از آن یاد می شود، امکان استفاده از اینترنت و شبکه‌های کامپیوتری را برای مکالمات تلفنی فراهم می نماید. در مقابل استفاده از خطوط تلفن سنتی، VOIP از فناوری دیجیتال استفاده می‌نماید. پیشرفت شگفت انگیز فناوری در تلفن‌های مبتنی بر IP با حذف مرزهای سنتی، دنیای جدیدی از ارتباطات را برای مدیران هوشمند سازمانها به ارمغان آورده است. برای سازمانها و موسساتی دارای بیش از یک شعبه، نصب و راه اندازی ویپ قادر است ارتباط بین ۱۰۰ها شعبه آنان را برقرار کند که هر کدام از این شعبات نیز خود برخوردار از یک سیستم مستقل تلفنی عادی یا بر بستر IP می‌باشند. با سیستم‌های VOIP دیگر فرقی بین پرسنل این شعبات با پرسنل دفتر مرکزی شرکت از لحاظ تماس گیرندگان نیست چراکه همه پرسنل در یک شبکه تلفنی پاسخگوی تماس گیرندگان خواهند بود.

با پیشرفت روز افزون تکنولوزژی و ظهور مراکز تلفن تحت شبکه و سخت افزارها و نرم افزارهای مبتنی بر VOIP ، استفاده از روش های نوین ارتباطی امری اجتناب ناپذیر است. ترکانت با دودهه فعالیت در حوزه IT وبکار گیری پرسنل متخصص و متعهد، همچون گذشته در این عرصه نیز پیشگام بوده و مشاور، مجری و پشتیبان مراکز تلفن تحت شبکه شما می باشد. دراین کاتالوگ سعی برآن شده است تا حد امکان شما را با این سیستم قدرتمند آشنا نماییم. جهت اطلاعات بیشتر با واحد فروش ترکانت با شماره تلفن 044-31808 تماس حاصل فرمایید. 

مرکز تماس VOIP

مرکز تماس مکانی است که تماس های تلفنی مشتریان و سایر تماس ها به وسیله یک سازمان مورد پاسخگویی قرار میگیرند و عموما این فرآیند توسط پردازش های کامپیوتری صورت می گیرد. محبوبیت مراکز تماس در جوامع امروزی به طور فزاینده ای در حال افزایش است، چرا که مراکز تماس قدرت پشتیبانی از تعداد قابل توجهی از تماس های همزمان، نمایش وضعیت آنها، مسیردهی هوشمند هر تماس به پاسخ گوی واجد صلاحیت و ثبت جزییات دقیق تماس ها را دارا هستند. باتوجه به حجم فعالیت های یک مرکز تماس، ممکن است تعداد کارمندان از تعدادی محدود تا صدها نفر متغیر باشد. با متمرکز کردن سرویس تلفنی و پشتیبانی در یک مکان، شرکت ها می توانند به راحتی میزان قابل دسترس بودن کارمندان خود را با حجم تماس های گرفته شده، هماهنگ سازند. مراکز تماس می توانند در هرجایی دایر گردند و به شرکت ها امکان بهره مندی از زمان و ساعت یک منطقه جغرافیایی و نرخ های دستمزد کمتر را در شهر یا کشور های مختلف بدهند. مراکز تماس با متمرکز کردن نیازهای تکنولوژیک شرکت ها و با بر پایی مرکز ارتباطات راه دور در یک محیط به جای ایجاد چند اداره کوچکتر، به روز رسانی و آموزش کارمندان را آسان می سازند. 

ترکانت-voipسیستم

مزایای استفاده از VOIP

عدم محدودیت جغرافیایی :

در سیستم VOIP اتصال به مرکز از طریق شبکه می باشد. بدین معنی که در هر نقطه از دنیا که امکان برقاری ارتباط به شبکه مرکزی از طریق وایرلس، اینترنت، اینترانت و هر شکل دیگر ارتباطی وجود داشته باشد، امکان اتصال داخلی به مرکز تلفن وجود دارد. این اتصال می تواند از طریق گوشی تلفن تحت شبکه، رایانه، تلفن همراه و … انجام پذیرد. 

عدم نیاز به سیم کشی مجزا :

در عصر حاضر هر دفتر، شرکت، سازمان و مجموعه ای به شبکه مجهز می باشد که برای برقراری سیستم VOIP استفاده از بستر موجود شبکه امکان پذیر می باشد. بدین معنی که برای سیستم تلفن دیگر نیاز به سیم کشی جداگانه وجود ندارد که خود سبب کاهش هزینه وسهولت در کار میگردد. 

ارتباطات رایگان : 

ارتباط تلفنی تحت شبکه با استفاده از طرق مختلف ارتباطی و اینترنت انجام میگیرد. لذا مکالمات بدون نیاز به شماره گیری و بصورت رایگان انجام می پذیرد.

قابلیت انتقال:

با استفاده از سیستم VOIP می توان بوق هر شهر یا کشوری را در شهر یا کشور دیگری در اختیار داشت. این روش نه تنها سبب کاهش هزینه های تلفن میگردد بلکه با کمک آن میتوان دفاتر مجازی در اختیار داشت که در دفتر اصلی پاسخگویی انجام گیرد. از دیگر کاربردهای این روش انتقال خطوط تلفن به محلی است که مخابرات امکان  واگذاری خطوط تلفن را ندارد. 

امکانت سیستم VOIP

✓منشی دیجیتال 

✓موزیک انتظار 

✓راهنمای صوتی 

✓صندوق صوتی با قابلیت دریافت از طریق ایمیل 

✓کنفرانس صوتی 

✓پانل کنترل تنظیمات سیستک تحت وب پارسی 

✓ضبط و نظارت بر مکالمات 

✓تماس تصویری 

✓دریافت فکس از طریق ایمیل 

✓عدم محدودیت در تعداد خطوط داخلی 

✓انتقال خطوط تلفن 

✓شیفت های کاری مختلف 

ترکانت-voipسیستم

همکاران ما در تمامی ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه ی توضیحات لازم می باشند.

مطالب مرتبط