پهنای باند اختصاصی

در پهنای باند اختصاصی، ارسال و دریافت اطلاعات به هر میزان وبه صورت متقارن مطابق با درخواست مشترک انتخاب می شود. و در هر زمان قابل ارتقا می باشد، این شرکت در تلاش است با بهره گیری از نیرو های کارآمد و متخصص و با در اختیار داشتن پهنای باند بالا و هم چنین پاپ سایت های متعدد در سطح استان آذربایجان غربی، پوشش مناسبی برای ارائه پهنای باند اختصاصی ارائه نماید. و هم چنین استفاده از سقف پهنای باند در تمام ساعات شبانه روز تضمین شده است زیرا پهنای باند به صورت کاملا اختصاصی در اختیار مشترک قرار میگیرد.

در سرویس های اینترنت اختصاصی، پهنای باند مورد تقاضای مشترک بدون محدودیت های حجمی و اعمال محدودیت بر روی پورت های اینترنتی(full protocol) ارائه می شوند و مشترک می تواند از سرویس خود در تمامی ساعات شبانه روز به میزان پهنای باند خریداری شده، بدون قطعی و اشتراک با دیگران بهره برداری نماید. همچنین به دلیل کیفیت بالا و پایدار، امکان قراردادن انواع سرورها (سرور web ،application server یا دوربین های مدار بسته و …) بر روی این بستر به آسانی وجود دارد.

ارتباط کاربران جهت استفاده از این خدمات به صورت ارتباط بی سیم (در مناطق تحت پوشش) و اینترانت (بر روی بستر  فیبر نوری) می‌باشد. تمام سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ که برای برقراری ارتباط با شبکه جهانی و شبکه‌های داخلی خود به پهنای باند اختصاصی نیازمندند، می‌توانند از خدمات بی‌سیم استفاده نمایند. همچنین اگر به دلیل وجود محدودیت‌های مخابراتی امکان استفاده از خدمات خط استیجاری ممکن نباشد، خدمات پهنای باند می‌تواند جایگزین مناسب این خدمات باشد.

ترکانت-شبکه

امکانات پهنای باند اختصاصی

✓سرعت در تمامی ساعات شبانه روز تضمین شده می باشد

✓حجم دانلود بخ صورت نامحدود ارائه می گردد

✓امکان اختصاص آدرس IP متعدد

✓امکان برقراری ارتباط BGP

✓نامحدود بودن سرعت

✓پشتیبانی کامل فنی 24 ساعته

✓زمان کمتر از 48 ساعت جهت راه اندازی سرویس