شبکه های فیبرنوری

یکی از محیط های انتقال داده، که سیگنال های نوری را در مسافت های طولانی و با سرعت بالا انتقال می دهد فیبر نوری می باشد. فیبر نوری (تار نوری) رشته باریکی است از یک ماده شفاف مثل شیشه (سلیکا) یا پلاستیک که می تواند نوری را که از یک سرش به آن وارد میشود را از سر دیگر فیبر خارج کند.

فیبرنوری دارای پهنای باند بسیار بالاتر از کابل های معمولی و مسی می باشد، با فیبر نوری می توان داده های صوتی، تصویر و داده های دیگر را به راحتی با پهنای باند بالا تا 10 گیگابیت بر ثانیه و بالاتر انتقال داد. امروزه مخابرات فیبر‌‌‌‌‌‌‌نوری، به دلیل پهنای باند وسیع تر در مقایسه با کابلهای مسی، و تاخیر کمتر در مقایسه با مخابرات ماهواره ای از مهمترین ابزارهای انتقال اطلاعات محسوب می شود.

 

 

خدمات و تجهیزات فیبرنوری

تجهیزاتی که برای راه اندازی شبکه های فیبرنوری به کار گرفته میشود شامل : پچ پنل فیبرنوری، پچ کورد فیبر نوری، کابل فیبرنوری، آداپتور فیبر نوری، ماژول فیبرنوری  ،پیگتیل فیبرنوری و کانکتور فیبر نوری  می باشد که ترکانت در زمینه تامین تجهزات فیبر نوری فعالیت گسترده ای دارد و ارائه کننده بهترین تجهیزات فیبر نوری می باشد.

در زمینه خدمات فیبرنوری این شرکت تمامی خدمات برآورد، طراحی و اجرای شبکه های فیبر نوری را از صفر تا صد و به صورت End TO End انجام می دهد و در زمینه خدمات فیوزن فیبر نوری نیز با بهره گیری از به روز ترین تجهیزات فیوژن و جوش فیبر نوری آماده همکاری با سایر شرکت ها و نهاد ها می باشد.

همکاران ما در تمامی ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه ی توضیحات لازم می باشند.

مطالب مرتبط