شبکه های کابلی

متخصصان ترکانت به پشتوانه چندین سال تجربه تخصصی در خدمات کابل کشی شبکه و ایجاد زیرساخت های استاندارد و قابل توسعه، افتخار این را دارند که توانسته اند مورد اعتماد بسیاری از مدیران آینده نگر برای اجرای پروژه های خدمات کابل کشی شبکه پسیو قرار بگیرند و در طراحی شبکه سازمانها، به عنوان مشاور و مجری در کنار آنها حضور یابند.

خدمات کابل کشی شبکه چه کاربردی دارد؟

شرکت ها و موسسه هایی که که قصد راه اندازی تجهیزات امنیتی تحت شبکه دارند، به کمک خدمات کابل کشی شبکه ترکانت می توانند سیم کشی شبکه دوربین های خود را به ما بسپارند و با برخورداری از یک بستر شبکه قابل توسعه و منسجم، دستگاه های نظارتی و امنیتی خود را با استفاده از کابل کشی دوربین مداربسته به سبک مدرن، در آینده به راحتی گسترش دهند.

شرکتها ، سازمانها ، بانکها ، کارخانه ها و کلیه ارگان هایی که قصد راه اندازی ، نوسازی و استانداردسازی شبکه در سازمان خود را دارند، با بهره مندی از خدمات کابل کشی شبکه ترکانت می توانند از شبکه ای یکپارچه و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا برخوردار گردند.

شرکتها ، نهادها و ارگان های بزرگ که قصد راه اندازی و انجام کابل کشی شبکه اتاق سرور و دیتاسنتر دارند با بهره مندی از خدمات پسیو ترکانت از قبیل کابل کشی شبکه های کامپیوتری و نصب تجهیزاتی همچون ژنراتور، سیستم تهویه و سرمایشی، کف کاذب، اطفاء حریق و … می توانند اتاق سروری ایمن و استاندارد داشته باشند.

همکاران ما در تمامی ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه ی توضیحات لازم می باشند.

مطالب مرتبط